Plesno natjecanje i vodič za kongrese

Naš sveobuhvatan popis najboljih plesnih natjecanja i konvencija sa svim bitnim detaljima koji su vam potrebni za planiranje fantastične sezone. Istražite u nastavku! 24 Sedam plesnih kongresa Režija: Danny Wallace 818-432-6085info@24sevendance.com24sevendance.comKompeticijaKategorije: B, C, H, I, J, ...

Naš sveobuhvatan popis najboljih plesnih natjecanja i konvencija sa svim bitnim detaljima koji su vam potrebni za planiranje fantastične sezone. Istražite u nastavku!


24. Sedma plesna konvencija

Redatelj: Danny Wallace



818-432-6085

info@24sevendance.com

24sevendance.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L, MT, T, SPEC dobne podjele: Sidekick (5-7), Mini (8-10), Junior (11-12), Tinejdžeri (13-15), Podjela za seniore (16-18), otvorena (19+): solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 30. lipnja - 7. srpnja, Las Vegas, NV od 13. do 19. srpnja, Orlando , FL Satovi nude

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, L, MT, T, TO Popularni instruktori: Kayla Kalbfleisch, tWitch, Allison Holker, Brooke Pierotti, Francisco Gella, Lauren Adams Razred izvedbe: dob


Pristupite Broadway Inc.

Redatelj: Ron DeVito

516-640-8023

accessbway@aol.com

accessbroadway.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, I, J, L, M, MT, O, T, V, SPEC dobne podjele: početnici / srednji: 6 i manje početnici / srednji i napredni: 7-8, 9-10 , 11-12, 13-15, 16-19 Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Ponuda nastave od 2. do 7. srpnja, Cape May, NJ

Konvencija

Predavanja: AC, AUD, C, H, J, L, MT, T Popularni instruktori: Alaina Hoolihan, Ashley Amber, Bobby Clark, Thom Lake, James Patric Moran, Tezz Yancey Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Čin 1 Talenat

Redateljica: Katie Rustowicz

909-360-3455

info@act1talent.com

act1talent.com

Natjecanje

Dobne podjele: razina reflektora (posebne i posebne potrebe) pregled (početnici) prvi čin (srednji) i drugi čin (napredni): mini (5 i manje), sitni (6-8), mlađi (9-11), tinejdžeri (12-14), seniori (15-18), odrasli (19+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija

Predavanja ponuđena samostalni radovi


Adrenalin Dance Inc.

Redatelj: Jeremy Keeton

866-695-4144

info@adrenalinedance.com

adrenalinedance.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, MT, O, T dobne podjele: Iskre (5-7), mini (8-10), juniori (11-12), tinejdžeri (13-15), seniori ( 16-19), Podjele za odrasle (20+) Grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 29. lipnja - 5. srpnja, Las Vegas, NV od 10. do 16. srpnja, Orlando, FL Predavanja ponuđena samostalni radovi

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, L, MT, N, T, TO, TECH Popularni instruktori: Jason Ambrose, Chris Jacobsen, Caroline Lewis-Jones, Nick Dinicolangelo, Nick Bass, Marcea Lane Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: Dob


Plesna konvencija Aloha

Redatelj: Tsuneo Kawanabe

808-924-4278

asakamoto@jtb-hawaii.com

hawaii-event.com/en/archives/event/3173

Natjecanje

Kategorije: B, C, DT, H, I, J, L, O, PH, T 2018 Državljani: Honolulu, HI

Konvencija

Razredi: DT, E, H, L, M Performanse Opps Razredi odjeljenja: Sposobnost


American All-Star, LLC

Redateljica: Kristen Rapp

985-951-8600

kristen@americanallstar.com

americanallstar.com

Natjecanje

Kategorije: DT, H, J, O, SPEC dobne podjele: srednjoškolci (razredi 4-8), srednja škola (razredi 9-12), fakulteti Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa 2018 Državljani : 11. veljače, Orlando, FL Neovisni unosi


Američko baletno natjecanje

Redateljica: Katherine Kersten

970-376-2607

idea.abc@gmail.com

americanballetcompetition.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, M dobne podjele: Divizija I (9-11), Divizija II (12-14), Divizija III (15-20) Grupne divizije: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa 2018 Državljani : TBD klase nudile su neovisne prijave

Konvencija

Popularni instruktori: Dinna Bjorn, Eric Viudes, James Ady, Katherine Kersten, Raymond Van Mason Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Američke plesne nagrade

Redateljica: Gloria Jean Cuming

203-985-8144

gloriajean @ americandance
nagrade.com

americandanceawards.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: Šest i manje (4-6), mladi (7-9), juniori (10-12) , Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-21), Odrasli (22+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 8. - 14. srpnja, Hollywood Beach, Ponuđena nastava FL

Konvencija

Razredi: A, B, CP, H, J, L, M, MT, PA, P, T Popularni instruktori: Nick Anthony, Amber Perkins, Noel Bajandas, KC Castellano


Apex prvenstvo u navijanju i plesu

Redatelji: Corey Moretz, Jim Wargnier i Rebekah Woodson

866-223-8148

becky@apexchampionships.com

apexchampionships.com

Natjecanje

Kategorije: CHE, DT, H, J, L, O Dobne podjele: Sitne (6 i manje), Mini (7-8), Omladina (9-11), Juniorke (12-14), Seniori (15-17) , Otvoreno (17+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa 2018. Državljani: 21. travnja, Orlando, FL Neovisni unosi


Konvencija o plesu Art of Movement

Redatelji: Robert Prescott Lee i Mikey Trasoras 562-275-2032

info@artofmovement.dance

artofmovement.ples

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L, M, MT, O, T dobne podjele: Početnici (4-6), mini (7-9), juniori (10-12), tinejdžeri (13-15 ), Seniori (16-18), Učitelji (19+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija Predavani neovisni unosi

Konvencija

Razredi: AUD, B, COND, C, F, H, J, L, T, TECH Popularni instruktori: Zach Saunders, Scotty Nguyen, Melody Lacayanga, Josie Walsh, Moises Parra, Renee Baldwin Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Razmjena umjetničkih plesova

Redatelj: Juan Borona

516-749-8975

info@artisticdanceexchange.com

artisticdanceexchange.com

Natjecanje

Dobne podjele: zlatna razina (početnik) i platina razina (srednje napredni): min
(5-7), Juniori (8-11), Tinejdžeri (12-15), Seniori (16-17), Odrasli (18+)
Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 5-8. Srpnja, Virginia Beach, VA Predavani neovisni predavanja

Konvencija

Razredi: A, AUD, B, CP, COND, C, DT, F, H, J, L, M, MT, N, PC, PA, T, TO, TECH, VAR, V, SPEC Popularni instruktori: Theresa Stone , Matt Steffanina, David Moore, Mollee Gray, Alex Wong, Tom Richardson Performance Opps stipendije
Dostupne podjele razreda: dob


Umjetnici jednostavno ljudi

Redatelj: Braham Logan
Dizalica

855-PEPEL-Ples

info@ashproductions.com

ashdance.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: Mini pokretači (4-6), Umjetnici na treningu (7-9), Srednji (10-14), Napredne (15+) podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 25. lipnja, Orlando,
FL satovi ponudili neovisne prijave

Konvencija

Razredi: AUD, B, C, F, H, J, MT, PC, T, TO Popularni instruktori: Lisette Bustamante, Judy Rice, Gregg Russell, Jojo Gomez, Rudy Abreu, Desmond Richardson Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Natjecanje u scenskoj scenskoj umjetnosti

Redatelji: Cathy & Tara

866-807-9298

backstagecomp@aol.com

backstageperformingarts
konkurencija.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V
Dobne podjele: Mini (4 i manje) (5-6), Petite (7-8), Junior (9-10) (11-12), Tinejdžeri (13-14) (15-16), Seniori (17- 19), odrasle (20+) podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: ponuđeni tečajevi od 9. do 12. srpnja, Hershey, PA


Vjerujte u Nacionalno natjecanje talenata

Redatelj: Matt Dillard

844-737-3737

info@believetalent.com

believetalent.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V, SPEC dobne podjele: početnici, srednji, napredni: mini (8 i manje), juniori (9-11), tinejdžeri (12-14), seniori (15-19) Napredni: odrasli (20+) Podjele veličine grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 27. lipnja , Ocean City, MD Predavane klase stipendije Dostupne podjele odjeljenja: dob


Ples BellaMoxi

Redateljica: Ashleigh Keefer

info@bellamoxi.com

bellamoxi.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, V dobne podjele: Mini (7-9), Junior (10-12), Tinejdžeri (13-15) , Seniori (16-18), profesionalci (19+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: TBD, Phoenix, AZ Ponuđeni tečajevi Nezavisni unosi

Konvencija

Predavanja: AC, AUD, B, CP, COND, C, H, J, L, M, MT, PC, PA, P, T, TO, TECH Popularni instruktori: Alex Little, Dusty Button, Brandon Dumlao, Matthew Prescott, Andrew Drost, Cameron Lee Performanse Opps stipendije Dostupni razredi odjeljenja: dob


Iza zvijezda

Redatelji: Ginny Faubell i Nikki Tennant 609-259-8760

info @ beyondthestars
konkurencija.com

izvan konkurencije.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija

Konvencija

Razredi: H, J, L, MT, T Dostupne stipendije Dostupne podjele odjeljenja: dob


Boogie groznica SAD

Redatelji: Will Shover i Robbie Anderson 877-647-7326

info@dancemachineonline.com

boogiefeverdance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J,
L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC dobne podjele: maleni (6 i manje), elitni (20+) rekreativni,
Srednji i napredni: Mini
(7-8), Petite (9-10), Juniorke (11-12), Tinejdžeri (13-14), Seniorke (15-19)
Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani:
14. lipnja, Rock Hill, SC


ODSKAKIVATI!

Redatelji: Christopher Recchia, Kimberly Recchia i Roger C. Jeffrey 732-664-8170

bouncecompetition@gmail.com

bouncecompetition.com

Natjecanje

Podjele za veličinu grupe: solo,
duo / trio, mala grupa, velika
grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: East Brunswick, NJ Ponuđena nastava
Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: AC, B, COND, C, H, J, L, M, PC, T Popularni instruktori: Thang Dao, AC Ciulla, Lisa Hopkins, Darrell Grand Moultrie, AntBoogie, Jennifer Golonka Stipendije za izvedbene performanse Dostupne podjele razreda: Sposobnost


Bravo! Državno natjecanje u plesu i talentima

Redatelj: Brendan C. Buchanan

877-272-8641

info@bravocompetition.com

bravocompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H,
J, L, M, MT, O, P, V, SPEC
Dobne podjele: O! Verture Level (početnik) & Encore! Razina (srednja): Petite (8 i manje), Junior (9-11), Teen (12-14), Senior (15-19) BravO! Razina (natjecateljska): Petite (8 i manje), Junior (9-11),
Tinejdžeri (12-14), seniori (15-19), odrasli
(20 i više) Veličina grupe
Podjele: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija Neovisni unosi


Krajnji ples Cathy Roe

Redateljica: Cathy Roe

269-664-5437

cathyroe1@aol.com

cathyroe.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Dobne podjele: Mini (7 i manje), Petite (8-9), Junior (10-12) , Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-19), Odrasli (20+), Pro-Am podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Mason, OH Independent Unosi


Natjecanje slavnih talenata

Redatelji: Mitchell & Robin Dettwiller 888-610-8882

info@celebrationtalent.com

celebtalent.com

Natjecanje

Dobne podjele: Zvijezde u usponu (početnici / srednjoškolci) i Sjajne zvijezde (napredni): Petite (8 i manje), Junior (9-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-19) Odrasla (20+) Grupa Podjele za veličinu: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija 2018. Državljani: 24. do 29. lipnja, Orlando, FL od 11. do 16. srpnja, Wisconsin Dells, ponuđeni tečajevi u WI

Konvencija

Razredi: B, C, F, H, J, L, MT, T Dostupne stipendije Podjela odjeljenja: Dob


Plesna natjecanja i konvencije slavnih

Redatelj: Drew Phillip

480-706-8888

celebrity@dancecelebrity.com

dancecelebrity.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, J, H, L, O, PH, T, SPEC dobne podjele: Mini (3-4), pred-juniori (5-6), juniori (7-8), srednji (9-10), Preteen (11-12), Tinejdžeri (13-14), Seniori (15-16), Premier (17-19), Odrasli (20+) Podjele veličine grupe: solo, duo / trio, mali grupa, velika grupa, proizvodnja 2018. Državljani: 22. do 28. lipnja, državljani na morskim tečajevima, ponuđeni samostalni ulazi

Konvencija

Predavanja: AC, AUD, B, COND, C, F, H, J, L, MT, T, TO, TECH Popularni instruktori: Ade Obayomi, Cat Cogliandro, Chelsea Thedinga, Tony Elliott, Macus Jones, Eliana Girard Performance Opps stipendije Dostupne podjele razreda: Sposobnost


CNADM
(Nacionalno udruženje plesnih majstora u Chicagu)

Redateljica: Kathy Velasco

815-397-6282 dance@cnadm.com

cnadm.com

Natjecanje

Kategorije: B, H, J, L, O, T dobne podjele: Mini (7-9), Junior (10-12), Srednji (13-14), Senior (15+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa 2018 Državljani: 23. srpnja, Rockford, IL Ponuđena nastava

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, L, M,
MT, PC, T, TO Popularni instruktori: Connie Fagan-Sweeney, Tom Alexander, Melissa Anderson, Jeremy Plummer,
Nick Pupillo, Stacy Jo Keller Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Cue The Music

Redateljica: Christina Giordano

215-605-7546 info@ctmdance.com

ctmdance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, H, J, L, M, MT, O, P, T Dobne podjele: novak, srednji i natjecateljski: Mini (7 i manje), sitni (8-9), mlađi (10-12), tinejdžeri (13-15), stariji tinejdžeri (16-18), odrasli (19+) Podjele veličine grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, ponuđeni tečajevi

Konvencija

Razredi: B, H, J, L, T Popularni instruktori: Holly Fusco, Robin Passmore, Michelle Figueiredo, Bridget Holmes, Dana Tavares Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


Nagrade za ples

Redatelji: Gil Stroming,
Ray Leeper i Danny Wallace

818-432-1234 x115

info@thedanceawards.com

thedanceawards.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, I, J, L, MT, T, SPEC dobne podjele: Peewee (5-7), Mini (8-10), Junior (11-12), Tinejdžeri (13-15 ), Senior (16-18), Open (19+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 30. lipnja-7. Srpnja, Las Vegas, NV 13.-19. Srpnja , Orlando, FL Ponuđena nastava

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, L, MT, T, TO Popularni instruktori: Francisco Gella, Mandy Moore, Mia Michaels, Denise Wall, Anthony Morigerato, stipendije tWitch Performance Opps Dostupne podjele razreda: dob


Dance Champs

Redatelji: Sandee Keller i Charleen Fantasma 816-452-1440

sandee@dancechampsevents.com

dancechampsevents.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: Petite (8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-15), Seniori (16-18) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: TBA, Kansas City, MO


Plesni pedagozi Amerike, Inc.

Redatelji: Fran Peters i Stephen Ball 914-636-3200 x100

info@dancedea.com

dancedea.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Dobne podjele: Mali prženi (8 i manje), Junior (9-10), Preteen (11-12), Tinejdžeri (13-15), seniori (16-19), produženi seniori (20-24), odrasli (25+) Podjele veličine grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: srpanj 2018, West Palm Beach, FL Predavanja ponuđenih neovisnih prijava

Konvencija

Razredi: A, AUD, B, COND,
C, H, J, L, MT, P, T, TO, TECH, VAR, V Popularni instruktori: Juan Sanchez, Scott Fowler,
Drew Burgess, KC Castelano,
Todd Shanks, stipendije Erika Saradpona Dostupne podjele odjeljenja: Sposobnost


Plesni izrazi

Redateljica: Cathy Tubolino

215-356-2139 tkat5678@aol.com

danceexpressionscompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, SC, T Dobne podjele: Početnici, Srednji i Napredni: 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 , 13-14, 15-16, 17+ Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija Dostupne stipendije za samostalne radove


Plesni stroj ANDC

Redatelj: Will Shover

877-647-7326

info@dancemachineonline.com

dancemachineonline.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC
Dobne podjele: nema razine: sićušne
(6 i manje), elita (20) rekreativni, srednji i napredni: Mini (7-8), sitni (9-10), juniori (11-12), tinejdžeri (13-14), seniori (15-19 ) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 20. lipnja, Rock Hill, SC


Dance Ovations, LLC

Redateljica: Anne-Marie Petricone

603-347-1063

danceovations@gmail.com

danceovations.net

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC dobne podjele: rekreativne i natjecateljske: 6 i manje, 7-9, 10-12, 13-15, 16- 19 Rekreativni, natjecateljski i profesionalni: 20+ podjela za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, produkcija 2018. Državljani: 26. lipnja, Hyannis (Cape Cod), ponuđeni tečajevi MA


Natjecanja u plesnoj moći

Redatelj: Darryl Hodgins

800-418-9460

info@dancepower.com

dancepower.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, P, T, SPEC dobne podjele: Divizija I (0-2 godine treninga), Divizija II (3-5 godina treninga), Divizija III (6+ godina treninga) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcijske stipendije


Plesni bijes

Redatelji: Rochelle Ing & Tessa McDermott 289-921-5501

thedancerage@gmail.com

thedancerage.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, V dobne podjele: novak, natjecateljska razina 1 i natjecateljska razina 2: Munchkin (6 i manje), Mini (7-9), juniori (10-12), srednji (13-15), seniori (16-19), odrasli (20+) Podjele veličina grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija , produkcijski tečajevi Ponuđeni neovisni unosi

Konvencija

Razredi: A, AC, AUD, B, COND, C, DT, E, F, H, J, L, M, MT, PC, P, T, TO, TECH, VAR, V, SPEC Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


Plesna revolucija

Redateljica: Michelle Brogan

817-251-9898

info@dance-revolution.com

dance-revolution.com

Konvencija

Razredi: B, C, F, H, J, L,
MT, TO, TECH Popularni instruktori: Vincent Hardy, Trevor Parmentier, Misty Rascon Smith, Misty Lown, Marc Wayne, Megan Waldron Performance Opps stipendije
Dostupne podjele razreda: Sposobnost / dob


Dance Showcase SAD

Redateljica: Glenda Boenig

817-572-6617

glenda@danceshowcaseusa.com

danceshowcaseusa.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC dobne podjele: Razina kristala (početnici / rekreativci), dijamantna razina (srednja) i razina zvijezda ( Napredni): Mini (4 i manje), Petite (5-6) (7-8), Juniori (9-10) (11), Tinejdžeri (12) (13-14), Seniori (15-16) (17 -19), Odrasli (20-29) (30+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: lipanj 2018, Dallas / Ft. Vrijedno, TX
Dostupne stipendije


Zaplešite čaroliju!

Redateljica: Debi Barr

714-890-5678

dance@dancethemagic.com

dancethemagic.com

Konvencija

Razredi: AUD, DT, J
Podjela klasa izvedbe Opps: Sposobnost


Dance Troupe, Inc.

Redatelj: Alexis McDonald

276-647-1882

dti@dancetroupechallenge.com

dancetroupechallenge.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J,
L, M, MT, O, P, T, V, SPEC
Dobne podjele: osnovno (7 i manje), predjuniori (8-9), juniori (10-11), srednji (12-13), sekundarni (14-16), seniorski (17-19), odrasli (19 +) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: Savannah, GA Ponuđena nastava
Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: AUD, C, H, J, L,
MT, T Popularni instruktori: Jayme Radeke, Yorelis Apolinario, Andrew Bechtold, Angel Tyson, Jessica Ice, Brent McBeth Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


Prvenstvo u Dance Worlds ™

888-315-9437 worlds@usasf.net

usasf.net

Natjecanje

Kategorije: CHE, C / L, DT, H, J dobne podjele: Junior Dance Team (15 i manje), Senior (18 i manje), Open (14+) Podjele za veličinu grupe: mala grupa, velika grupa 2018 Svjetovi: travanj 28-30, Orlando, FL


DanceMakers Inc.

Redatelji: Bradley i Felicia Taylor 949-715-5300

info@dancemakersinc.com

dancemakersinc.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L, MT, O, P, T dobne podjele: Camp Dance (3-6), juniori (7-10), tinejdžeri (11-13), seniori (14+ ), Asistent (14+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 23. lipnja, Myrtle Beach, SC Ponuđeni tečajevi Neovisni unosi

Konvencija

Predavanja: AUD, B, COND, C, F, H, J, L, M, MT, P, T, TO, TECH Popularni instruktori: Keith Clifton, Justin Giles, Kathryn McCormick, Erica Sobol, Dejan Tubic, Robert Roldan Opps stipendije dostupne odjeljenja razreda: dob


Dancers Inc.

Redatelj: Dan Barris

732-685-8182

info@dancers-inc.com

plesači-inc.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Dobne podjele: Zvijezda budućnosti (početnik), Zvijezda u usponu (srednja), All Star (napredna) grupa Podjele za veličinu: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: srpanj 2018, Portland, ME i Poconos, ponuđeni tečajevi

Konvencija

Razredi: AUD, B, CP, COND, C, DT, E, F, H, J, L, M, MT, N, PC, T, TO, TECH, VAR, V Popularni instruktori: Ambrose, Chehon Wespi-Tschopp , Lindsay Arnold, Travis Breen, Crystlz, J-Biz Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


Dream Dance Challenge

Redateljica: Christine Studley

954-781-6833

info@dreamdancechallenge.com

dreamdancechallenge.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V
Dobne podjele: rekreativne, srednje i napredne: Petite (8 i manje), Junior (9-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-18), Pre-Professional (19+) Podjele za veličinu grupe: solo , dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: Ponuđeni TBA tečajevi Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, M, MT, T, TECH Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Stvaratelj snova

301-870-9550

dreammakerdance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Dobne podjele: Početnici, srednji i napredni: 8 i manje, 9-11, 12-14 , 15-19, 20+ Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija
Neovisni unosi


Dupree Dance

Redatelj: Kari Anderson

888-498-2998

dupree@dupreedance.com

dupreedance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, V Dobne podjele: Mini (8 i manje), Juniori (9-12), Tinejdžeri (13- 15), seniori (16-19), odrasli (20+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 29. lipnja, Chicago, IL Ponuđena nastava

Konvencija

Razredi: AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PC, PA, T, TO, TECH Popularni instruktori: Patrick Burns, Ellenore Scott, Thayne Jasperson, Terrill Mitchell, Addison Holmes , Erick Yanez Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


DX — Dance Xtreme

Redateljica: Lisa Saline

763-792-8989 info@dxevents.com

dxevents.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC dobne podjele: početnici, srednji i napredni: mini (6 i manje), sitni ( 7-8), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-14), Seniori (15-19) Posebne potrebe (sve dobi) Tata / Kćer (1 odrasla osoba, 1 dijete) Pro-Am (učitelj / profesionalac) Grupa Podjele za veličinu: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: MN

Konvencija

Razredi: B, C, F, H, J, L, MT, T Popularni instruktori: Alyssa Ness, Eliana Girard, Misty Rascon Smith, Yoshi Pineda, Charleigh France, Dwaine Wells Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Dynamite državno natjecanje talenata

Redatelj: Stepp Stewart

267-973-2916 dynatalent@aol.com

thesteppstewart.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H,
J, L, M, MT, O, PH, P, T dobne podjele: Mini (4-8), juniori (9-12), tinejdžeri (13-15), seniori (16+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, linija, produkcija Ponuđeni tečajevi
Nezavisni unosi izvedbe Opps
Dostupne stipendije


Earthshakers - Natjecanje

Redateljica: Michelle Brogan

817-251-9898

info@dance-revolution.com

earthshakerstalent.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L,
M, MT, O, P, T dobne podjele: Prodigy (početnik), Štićenik (srednji) i Prestige (napredni): Mini Shakers (6 i manje), Petite Shakers (7-9), Junior Shakers (10-12 ), Teen Shakers (13-15), Senior Shakers (16-19), Pro-Am (20+) Podjele za veličinu grupe: solo,
dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 21.-22. travnja, Dallas, TX klase Ponuđene neovisne prijave Stipendije na raspolaganju


Elite Dance Cup

Redateljica: Kayla Scurlock

985-851-5108

elitedancecup@att.net

elitedancecup.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: Premier, Encore i Elite: Petite (4-8), Junior (9-12), Tinejdžeri (13 -15), seniori (16-19), odrasli (20+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Biloxi, MS &
Louis, MO klase nude izvedbe Opps
Dostupne stipendije


Elite Performance Challenge

Redatelji: Anthony & Nichole Fortunato 508-647-1000

eliteperformancechallenge@yahoo.com

eliteperformancechallenge.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: rekreativne, napredne i natjecateljske: Mini (8 i manje), juniori (9-12), tinejdžeri (13-15 ), Senior (16+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 29. lipnja, Mystic, CT klase Ponuđeni neovisni unosi


Opet DCS

Redatelji: Rhonda Marchant i Susan Barnes 803-785-8566

rhonda@encoredcs.com

encoredcs.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T, V, SPEC
Dobne podjele: rekreativni i natjecateljski: sitni (6 i manje) (7-8) rekreativni, natjecateljski i elitni: juniori (9-11), tinejdžeri (12-14), seniori (15-18) Pro-Am (19) +) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 4. srpnja, Charleston, SC 19. srpnja, Virginia Beach, VA Ponuđena nastava

Konvencija

Razredi: A, AUD, B, CP, COND, C, H, J, L, M, MT, N, PC, T, TECH Popularni instruktori: Caroline Lewis-Jones, Nick Dinicolangelo, Brandon Girouard, Susan Hancock, Phil Orsano Performanse Opps
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


Izvođačka umjetnost na bis

Redatelj: Caron Moore

817-926-9686

info@encoreperformingarts.com

encoreperformingarts.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC dobne podjele: Petite (8 i manje), Junior (9-12), Tinejdžeri (13- 15), Senior (16+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 19. lipnja, Las Vegas, NV Ponuđena nastava

Konvencija

Razredi: AUD, B, C, H, J, L, MT, PC, T, TO, TECH Popularni instruktori: Kevin & Marcel Wilson, Gregg Russell, Liz Imperio, Marcea Lane, Desiree Robbins,
Dostupne stipendije Geo Hubela Performance Opps Razredi u odjeljenju: dob


Energetska nacionalna plesna natjecanja

Redateljica: Gina Dudash

954-780-7177

office@energyndc.com

energyndc.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H,
I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V dobne podjele: Petite (9 i manje), Junior (10-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-18), Podjele za odrasle (19+) grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 18.-22. Srpnja, Sandusky, OH Ponuđene klase Neovisne prijave Dostupne stipendije


Excel u pokretu

Redatelj: Anthony & Nichole Fortunato 508-647-1000

excelinmotion@yahoo.com

excelinmotion.com

Konvencija

Razredi: C, H, J, L, T

Popularni instruktori: Casie GoShow, Alex Wong, Ellenore Scott, Laura Edwards, Cyrus Spencer, Aaron Turner Performance Opps stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Izlog ekstremnih talenata

Redatelj: Leann Knotts

412-736-5600

ekstremno talent
showcase@gmail.com

extremetalentshowcase.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, MT, O, PH, P, T, V, O, SPEC dobne podjele: Academy & Extreme: Mini (6 i manje), Petite (7-9), Juniorke (10-12), tinejdžeri (13-15), seniori (16-19) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 25. lipnja, Pittsburgh, PA Predavani tečajevi Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, MT, T Popularni instruktori: Cedric Botelho, Alex Wong, Sasha Mallory, Audrey Case, Valerie Rockey, Aaron Turner Performance Opps stipendije Dostupne podjele razreda: Sposobnost


Fluid Dance Conventions, Inc.

Redateljica: Sarah M. Verville

866-659-5554

fluid@fluiddance.com

fluiddance.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: Minis (5-8), Juniori (9-11), Tinejdžeri (12-14), Seniori (15-19 ) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa,
produkcijski tečajevi ponuđeni samostalni ulazi

Konvencija

Predavanja: AC, AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PA, T, TO, TECH, VAR, V Popularni instruktori: Victoria Moore, Kristin Sudeikis, Matthew Shaffer, Todd Flanagan, Tracie Stanfield, Corina Kinnear Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Plesno natjecanje Fury

Redatelji: Robyn Ferrell, Michelle Schamel i Anjie Eaton

720-907-BIJESEN info@furydance.com

furydance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Dobne podjele: Početnici, Srednji i Napredni: Petite (8 i manje), Junior (9-12), Tinejdžeri (13-15), seniori (16-19) Odrasli i profesionalci: 20 odjeljenja za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, produkcija 2018. Državljani: 15. srpnja, House Springs, klase MO Ponuđeni neovisni unosi


Fuse Dance / Series Cup Series

Redatelji: Sheryl Knight i Linda Barclay 317-891-8260

info@championscupseries.com

championscupseries.com

Natjecanje

Kategorije: CHE, DT, H, J, L, O Dobne podjele: Sitne (6 i manje), Mini (8 i manje), Priprema za mlade (11 i manje), Mladež (11 i manje), Junior Priprema (14 i ispod), Junior (14 i manje), Senior Prep (10-18), Senior (10-18), Senior Open (17+), Posebne potrebe (sve dobne skupine) Podjele veličine grupe: solo, duo / trio, mala grupa , velika grupa 2018 Državljani: Covington, KY, klase, ponuđeni neovisni unosi


Fusion nacionalno plesno natjecanje

Redatelji: Jill Reeves i Paula Dell-Beasley 912-230-9687

fusiondancecomp@gmail.com

fusionndc.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H,
I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V dobne podjele: Rekreacijski i srednji: Petite (8 i manje) Rekreativni, srednji i elitni: Junior (9-11), tinejdžeri (12- 14),
Senior (15-19) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija
Državljani 2018.: 20. lipnja, Daytona, FL Predavanje neovisnih prijava

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, T, TECH Popularni instruktori: Tokio, Alisha Captain, Liz Borom, Lauren Alston, Diana Brooks
Performanse Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Plesne konvencije Groove Street Productions

Redatelji: Joanne i Alex Pesusich 604-449-2488

info@gspdanceconventions.com

gspdanceconventions.com

Konvencija

Predavanja: AUD, C, F, H, J, L, MT, PA, T, TO, TECH, SPEC Popularni instruktori: Liz Tookey, Luther Brown, Tara Jean Popowich, Sabrina Phillip, Scott Forsyth, Carlo Atienza
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


Headliners prvenstvo u plesu

Redatelj: Shari Tomasiello

973-927-8007

info@headlinerscompetition.com

headlinerscompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: novaci, rekreativci i natjecatelji: 6 i manje, 7-9, 10-12, 13-15, 16 + Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 8. srpnja, Atlantic City, NJ Predavanje klasa Neovisni unosi Izvođenje Opps
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


Natjecanje plesa visoke potražnje

Redatelji: Natalie Layton i Kelli Rooney 401-584-2433

hddancecompetition@gmail.com

hddancecompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, SC, T dobne podjele: Mini (5 i manje), Petite (6-9), Junior (10- 12), tinejdžeri (13-15), seniori (16-18) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: NJ
Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: C, F, H, J, L,
MT, TECH Popularni instruktori: Chio Yamada, Alison Solomon, Cassie Russo-Sweeney, Austin Dillon, Daniel Vaniska Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Holivudska vibra

Redatelji: Christopher i Anne Smith 818-567-2359

info@hollywoodvibe.com

hollywoodvibe.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: Minis (5-7), Juniori (8-10), Srednji (11-12), Tinejdžeri (13 -14), Seniori (15-18), Pro-Am (19+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 5. srpnja, Anaheim, CA Predavanje klasa Neovisni unosi

Konvencija

Predavanja: AUD, B, F, H, J, L, M, MT, PC, PA, T, TO, TECH Popularni instruktori: Alexa Anderson, Liz Imperio, Kent Boyd, Brooke Lipton, David Moore, Caitlin Kinney Performance Opps stipendije Dostupne podjele razreda: dob


VOLIM PLES

Redatelj: Kim McKimmie

503-253-2020

kim@ilovedance.com

ilovedance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H,
J, L, M, MT, O, P, SC, T dobne podjele: početak, osnovni, juniori i seniori: 3-5, 6-8, 9-11, 12-14, 15-17, 18+, 40+ grupa
Podjele po veličini: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa,
produkcijski tečajevi ponuđeni samostalni ulazi


Zamislite National Dance Challenge

Redatelj: Shaun Moe

315-572-1189

info@imaginedancechallenge.com

pobjednici natjecanja u svijetu plesa

imaginedancechallenge.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Dobne podjele: Početnici, srednji i napredni: 8 i manje, 9-11, 12 -14, 15-19 Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 13. do 17. srpnja, Hershey, PA Neovisni unosi


Impact Dance natjecanje

Redatelji: Mitzi Roberts, Jennifer James i Donna Panzer

507-381-1143

impactdancecomp@gmail.com

impactdancecompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H,
I, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC dobne podjele: rekreativni, srednji i elitni: sitni (8 i manje), juniori (9-12), tinejdžeri (13-14), seniori ( 15+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Lipanj 2018, Okoboji, IA Ponuđene stipendije za klase


Pakleni ples

Redateljica: Laura King

410-255-7095

laura@infernodance.com

infernodance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, V Dobne podjele: Iskra (početnik), Vatra (srednja), Plamen (napredni): 4 i manje , 5-6, 7-8, 9-11, 12-14, 15-16, 17-
19, 20+ Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 1. srpnja, Orlando, FL Predavani tečajevi Nezavisni radovi Nastup Opps stipendije na raspolaganju


JAMfest Dance Super Nationals

Redateljica: Molly Whiting

502-653-4936
mwhiting@varsity.com

jamfest.com/dancesuper

Natjecanje

Kategorije: CHE, C, DT, H, J, L, MT, O Dobne podjele: Sićušne
(6 i manje), Mini (9 i manje), mladi (12 i manje), juniori (15 i manje), seniori (18+), otvoreni (14+) Podjele za grupne veličine: solo, dvojac / trio, mala grupa , velika grupa, linija, proizvodnja 2018 Državljani: 10.-11. veljače, St. Louis, MO Ponuđena nastava

Konvencija

Razredi: CHE, H, J, L


JUMP (Alternativna konvencija)

Redatelj: Gil Stroming

818-432-4395 info@jumptour.com

jumptour.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L, MT, T, SPEC dobne podjele: JUMPstart (5-7), mini (8-10), juniori (11-12), tinejdžeri (13-15), Podjela za seniore (16-18), otvorena (19+): solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 30. lipnja - 7. srpnja, Las Vegas, NV od 13. do 19. srpnja, Orlando , FL Satovi nude

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, L, MT, T, TO Popularni instruktori: Misha Gabriel, Mia Michaels, Mandy Moore, Teddy Forance, Nick Lazzarini, WilldaBeast Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Dječja umjetnička revija

Redatelj: Noah Lands

714-826-8440 info@dancekar.com

dancekar.com

Natjecanje

Državljani 2018.: 19. do 25. lipnja, Panama City, FL od 1. do 6. srpnja, Las Vegas, NV od 5. do 10. srpnja, Panama City, FL od 8. do 13. srpnja, Ledyard, CT od 10. do 15. srpnja, Anaheim, CA od 21. do 25. srpnja , Myrtle Beach, SC

Konvencija

Razredi: H, J, L, MT, T Dostupne stipendije


THE. DanceMagic

Redatelj: Jackie Sleight

818-541-1316

office@ladancemagic.com

ladancemagic.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T dobne podjele: Junior Prep (4-7), Junior (8-11), Tinejdžeri (12-15), Seniori (16- 18), Pro (19+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 20.-24. Srpnja, Anaheim, CA Predavanje klasa Neovisni unosi

Konvencija

Predavanja: AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, MT, N, PC, PA, T, TO, TECH Popularni instruktori: Christian Vincent, Ayodele Casel, Albert Blaise Cattafi, DJ Guthrie, Eddie Moody, Will Thomas, izvedba
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Skok! Državno plesno natjecanje

Redatelj: Drew Voss

800-790-LEAP (5327)

info@leapcompetition.com

leapcompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H,
J, L, M, MT, O, P, T, SPEC
Dobne podjele: Preskočite! Razina
(manje konkurentno) & Skoči! Razina (vrhunski natjecatelj): Petite (4 i manje) (5-6) (7-8), Junior (9, 10, 11), Tinejdžeri (12, 13, 14), Seniori (15-16) (17- 19), Podjele za odrasle (20+) Grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija 2018 Državljani: TBA, Ames, IA Neovisni unosi


Manhattan Dance Project

Redatelj: Bill Hotaling

623-376-7578 info@mdpdance.com

mdpdance.com

Konvencija

Razredi: AUD, B, C, H, J, L, M, MT, T, TECH Popularni instruktori: Kameron Bink, Ade Obayami, Bill Hotaling, Chris King, James Boyd, Joshua Bergasse Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi u odjelima: Sposobnost


Oznaka izvrsnosti Nacionalni talent

Redatelji: Randy Kalis i LaRon Higgins 469-872-6566

randy @ markofexcellence
talent.com

markofexcellencetalent.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC dobne podjele: Oznaka budućnosti (početnik), srednji i napredni: mini (5 i ispod), Petite (6-8), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-14), Seniori (15-19) Nenatjecateljski: Odrasli (20+) Podjele veličine grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: Dostupne stipendije za klase TBA


Označite svoje ime u svjetlima

Redatelji: Carla Pappalardo i Laura Cruz 201-960-1495

marqueeyournameinlights@gmail.com

marqueeyournameinlights.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T Dobne podjele: Početnici i natjecatelji: Newbie (5-6), Mini (7-9), Junior (10- 12), tinejdžeri (13-15), stariji (16-18), koledž (19-21) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, produkcija 2018. Državljani: 18. srpnja, Barrington, IL Predavanja Ponuđeni neovisni unosi

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, L, M, MT, T Popularni instruktori: Ellen Werksmen, Tyler Maloney, Brandon Girouard, Noah Gouldsmith, Samantha Jay, Ariana Crowder Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Maškarani ples

Redateljica: Melissa May

985-651-0001

info@masqueradedance.com

masqueradedance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Dobne podjele: Petite
(8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-14), Seniori (15-19), Odrasli (20+) Podjele veličina grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, produkcija


Plesovi čudovišta

Redatelj: Andy F

888-566-6787

info@monstersdance.com

monstersofhiphop.com

Natjecanje

Kategorije: H dobne podjele: rekreativne: Juniorke (6-10), srednje (11-14), napredne (15+), industrija (16+) Natjecateljske: 12 i manje, 13-16, 17+ Podjele za veličinu grupe: solo , duo / trio, mala grupa, velika grupa 2018 Državljani: 27. srpnja, Los Angeles, CA Ponuđeni tečajevi Neovisni unosi

Konvencija

Predavanja: AUD, CP, DT, H, PC Popularni instruktori: Parris Goebel, Luther Brown, Kevin Maher, Sean Bankhead, Jaja Vankova, Lyle Beniga Performance Opps stipendije Dostupne podjele razreda: Sposobnost


Nacionalni plesni izlog

Redatelji: Sonia James Pennington i Alana Donato

908-874-0040

nds @ nationaldance
izlog.com

nationaldanceshowcase.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Dobne podjele: Mini (5 i manje), Petite (6-8), Juniori (9- 10), Pre-tinejdžeri (11-12), Tinejdžeri (13-14), Pre-Seniori (15-16), Seniori (17-19), Pro-Am Grupne podjele: solo, duo / trio, mala grupa , velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 30. lipnja - 3. srpnja, Atlantic City, NJ Ponuda klasa Neovisni unosi


Nacionalna zaklada YoungArts

Redateljica: Carolina Garcia Jayaram 305-377-1140

info@youngarts.org

youngarts.org

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, M, MT, SC, T dobne podjele: 15-18 Podjele za veličinu grupe: solo 2018. Državljani: Miami, FL Neovisni unosi Dostupne stipendije za izvedbu


New York City Dance Alliance

Redatelji: Joe Lanteri i Leah Brandon 866-NYC-5678

info@nycdance.com

nycdance.com

Natjecanje

Kategorije: B, H, J, L, MT, O, T dobne podjele: Mini (7-10), Junior (11-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-18) Podjele za veličinu grupe: solo , duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: New York, NY Ponuđena nastava

Konvencija

Predavanja: AUD, B, C, H, J, L, MT, PA, T Popularni instruktori: Chloe Arnold, Joe Lanteri, Suzi Taylor, Joey Dowling, Andy Pellick, Kim Craven Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


New York Dance Experience

Redatelj: Robert Mulrey

732-600-5278

nydanceexp@aol.com

dancenyde.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, V dobne podjele: Petite (8 i manje), Junior (9-12), Tinejdžeri (13- 15), Senior (16 i više) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Luka Lanoka, NJ, klase, ponuđeni neovisni unosi

Konvencija

Razredi: AUD, B, CP, C, F, H, J, L, MT, TECH Popularni instruktori: Joe Berry, Rachelle Rak, Jermaine Johnson, Caitlin Wheeler, Courtney Miller, Matthew Shaffer Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


NexStar državno natjecanje talenata

Redateljica: Kathy Helton

937-376-7777

contactus @ nexstar
konkurencija.com

nexstarcompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V dobne podjele: napredni, srednji i početnici: sitni
(8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-14), Seniori (15-19) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 25. lipnja -1. Srpnja, Sandusky, OH Predavanja ponudila su neovisne prijave


Plesno natjecanje sjevernih zvijezda

Redatelji: Leahanne Kvasni i Chelsea Chamberlain

905-901-2370

info@northernstarsdance.com

northernstarsdance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC dobne podjele: novak, natjecatelj i napredni natjecatelj: Tyke (4-6), mini (7-8 ), Petite (9-10), Junior (11-12), Intermediate (13-14), Tinejdžeri (15-16), Seniori (17-18) Natjecatelji i napredni natjecatelji: Odrasli (19-29) Natjecatelji: Odrasli + (30+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Ponuđeni razredi 3. srpnja Neovisni unosi


NRG danceProject

Redatelj: Rustin Matthew

877-909-4674

nrgdanceproject@gmail.com

nrgdanceproject.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, MT, O, T dobne podjele: Lil Spark (5-6), Mini (7-8), Junior (9-12), Tinejdžeri (13-15), Senior (16+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 1. srpnja, New Orleans, LA Predavanje klasa Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: AUD, B, C, H, J, L, T Popularni instruktori: Amanda Pierce, Rustin Matthew, Josh Killacky, Hailee Payne, Mallauri Esquibel, Nick Gonzalez Stipendije za izvedbene performanse Dostupne podjele razreda: dob


NTG Ples

Redateljica: Stephani Kammer

818-915-6153 ntgdance@gmail.com

ntgdance.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L, M, MT, O, T dobne podjele: Tinejdžeri (5-6), Mini (7-9), Junior (10-12), Tinejdžeri (13-15 ), Senior (16+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: New Orleans, LA Klase Ponuđeni neovisni unosi

Konvencija

Predavanja: AUD, B, C, F, H, J, L, M, MT, PA, T, TO Popularni instruktori: Teddy Tedholm, Stephani Kammer, Kelsey Self Williams, Patrick Pugh, Laura Williams, dostupne stipendije za Nikki Loud Performance Opps Razredne podjele: Sposobnost


NUVO plesna konvencija

Redatelj: Ray Leeper

818-432-2894 go@gonuvo.com

gonuvo.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L, MT, T, SPEC dobne podjele: Nubie (5-7), mini (8-10), juniorke (11-12), tinejdžeri (13-15), Podjela za seniore (16-18), otvorena (19+): solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 30. lipnja - 7. srpnja, Las Vegas, NV od 13. do 19. srpnja, Orlando , FL Satovi nude

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, L, MT, T, TO Popularni instruktori: Anthony Morigerato, Ray Leeper, Stacey Tookey, Travis Wall, Kenny Wormald, Denise Wall
Performanse Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Odisejska plesna natjecanja

Redatelj: Nathan Dantzler

866-92-PLES

odysseydance@gmail.com

odysseytalent.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, P, SPEC dobne podjele: rekreativne, srednje i elitne (sve dobne skupine) podjele veličina: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija Neovisni unosi


Montaža u New Yorku

Redatelji: Joe Lanteri i Leah Brandon

877-NYC-5678

info@onstagenewyork.com

Natjecanje


Natječaj za otvoreni poziv

Redateljica: Pam Chancey

212-582-3474

info@opencallcompetition.com

opencallcompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T Dobne podjele: Petite (6 i manje), Junior (7-9), Pre-Teen ( 10-12), tinejdžeri (13-15), seniori (16-18), pre-profesionalni (19+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 10. srpnja , Las Vegas, NV Predavanje klasa Neovisni unosi


Platinasto nacionalno plesno natjecanje

Redatelji: Ron & Terri Rogers

404-551-4518

ron@danceplatinum.com

danceplatinum.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, V, T, SPEC dobne podjele: rekreativni, srednji i elitni: sitni (8 i manje), Junior (9-11), tinejdžeri (12-14), stariji (15-19), odrasli (20+ i nastavnici) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: 12. lipnja, Panama City, FL 27. lipnja, Pigeon Forge, TN klase nudile su neovisne prijave

Konvencija

Razredi: AUD, C, H, J, L, MT, T Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Natjecanje za platinastu scensku umjetnost

Redatelji: Kathy, Marie i Janine

888-757-5284

ppacomp@hotmail.com

ppacomp.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Dobne podjele: Početnik, srednji i napredni: 4-19 Pro-Am (sve dobne skupine ), Odrasli (20-25), roditelj (26+) studentska koreografija (sve dobne skupine) Podjele na veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 12. srpnja, ponuđeni tečajevi u Bridgewateru, MA Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: C, H, J, L, MT, T Popularni instruktori: Tee Minton, Macy Reeves, Ryan Casey, Stephanie Moller, Sarah Kay, stipendije Deb Casey Dostupne podjele razreda: dob


Moć plesa

Redatelj: Kevin Haver

917-693-9639

office@thepowerofdance.net

thepowerofdance.net

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V dobne podjele: Mini (4 i manje), Super-Petite (5-6), Petite (7-8) , Juniorke (9-10), Tween (11-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-19), Odrasli (20+) Podjele veličina grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, proizvodnja 2018 Državljani: nude se predavanja TBA

Konvencija

Razredi: C, H, J, T Popularni instruktori: Sheila Barker, Rory Freeman, Megz Alfonso, Ali Bradley, Tara Memi Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Power Pak intenzivni plesni ples

Redatelji: Noelle Packett i Chrystan Sheatzley 240-412-1804

powerpakdance@yahoo.com

powerpakdance.com

2018 Državljani: Sandusky, OH Ocean City, MD Orlando, FL Ponuđena nastava
Neovisni unosi

Konvencija

Predavanja: AUD, B, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PC, T, TECH Popularni instruktori: Zach Heller, Mollee Gray, Ade Obayomi, Sky Hoffmann, Jason Williams, Mark Orsborn Performance Opps stipendije Dostupne podjele razreda: dob


PrimeTime Dance

Redatelj: Justin Mise

972-681-7177

info@showbiztalent.com

primetimedance.net

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, SC, T, SPEC dobne podjele: Mini (5 i manje), sitni (6-7 ), Pre-Junior (8-9), Junior (10-11), Pre-Teen (12), Tinejdžeri (13-14), Pre-Senior (15-16), Senior (17-19), Odrasli ( 20+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija Neovisni unosi


Nagrada Lozana

Redatelj: Shelly Power

+ 41-21-648-0525

info@prixdelausanne.org

prixdelausanne.org

Natjecanje

Kategorije: B, C Dob
Podjele: Skupina A (15-16), Skupina B (17-18) Podjela veličine grupe: dvojac / trio, mala grupa, velika grupa 2018. Državljani: 3. veljače, Lausanne, Švicarska Ponuđena nastava

Konvencija

Razredi: B, C izvedbe Opps stipendije Dostupne podjele razreda: dob


PULSE & Camp PULSE na turneji

Redateljica: Pam Chancey

212-582-3474

info@thepulseontour.com

thepulseontour.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT,
H, I, J, L, M, MT, O, P, T Dobne podjele: Kamp PULS: Pop
Starz (7-10), Tinejdžerski tim (11-13) PULS: Srednji (10-13), Visoki srednji (13-15), Napredni (14-17), Profesionalni (17+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 10. srpnja, Las Vegas, NV Ponuđeni tečajevi Neovisni unosi

Konvencija

Klase: AC, AUD, B, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PC, T, TO, TECH Popularni instruktori: Gil Duldulao, Tricia Miranda, Matt Steffanina, Ian Eastwood, Tucker Barkley, Dave Dostupne školske podjele školskih izvedbi Oppsovih odjeljenja: sposobnost


RADIX plesna konvencija

Redatelj: Eddie Strachan

818-392-3478 info@radixdance.com

radixdance.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, MT, T, SPEC dobne podjele: novak (5-7), mini (8-10), juniori (11-12), tinejdžeri (13-15), seniori ( 16-18), Otvorene (19+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 22.-28. Lipnja, Las Vegas, NV Predavani tečajevi Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, MT, T, TO Popularni instruktori: Chaz Buzan, Tabitha i Napoleon D'umo, Brian Friedman, Tyce Diorio, Tessandra Chavez, Talia Favia Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Natjecanje u duginim plesovima

Redatelj: Amber Anthony

714-995-5883

info@rainbowdance.com

rainbowdance.com

Natjecanje

Dobne podjele: Starz of Tomorrow, Rising Starz, Elite Starz Group Veličina podjele: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 27. lipnja-2. Srpnja, Panama City, FL od 9. do 14. srpnja, Golub Dostupne stipendije Forge, TN


Konvencija o plesu Revel

Redatelj: Frank Musso

813-563-4249 info@dancerevel.com

dancerevel.com

Natjecanje

Konvencija


Oživi plesnu konvenciju

Redatelj: Jeremy Keeton

866-695-4144

info@revivedanceconvention.com

revivedanceconvention.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, MT, O, T, SPEC dobne podjele: Iskre (5-7), mini (8-10), juniori (11-12), tinejdžeri (13-15), Podjele za starije (16-19) grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 30. lipnja, Las Vegas, NV Ponuđeni tečajevi Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, L, MT, PC, T, TO, TECH Popularni instruktori: Casey Quinn, Jenn Freeman, Erica Marr, Matt Aylward, Merissa Gassel, Maddi Burg Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Natjecanje revolucionarnih talenata

Redatelji: Kacy Combs, Craig Scribner, JoAnne Combs, Joey Desantino, Kim Brown i Allen Estrada 240-412-1948

info@revolutiontalent.com

revolutiontalent.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Dobne podjele: Petite (8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri ( 12-14), Senior (15-19) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 25.-29. Lipnja, Long Beach, CA 4-9. Srpnja, Chicago, IL 24. do 29. srpnja, Ocean City, MD Predavanje ponudilo je neovisne prijave

Konvencija

Razredi: AUD, B, C, H, J, L, M, TECH Popularni instruktori: Tokio, Ade Obayomi, Mollee Grey Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Natjecanje nadarenih zvijezda

Redateljica: Sharon Jordan

614-855-7720

chrissydanflous@gmail.com

risestartalent.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, MT, O, PH, P, T, V, SPEC dobne podjele: Petite (8 i manje), Junior (9-12), Tinejdžeri (13-15) , Seniori (16-19), odrasli (20+) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija 2018. Državljani: 26. lipnja, Pigeon Forge, TN Ponuđeni tečajevi Neovisni unosi


Ljuljajte gradske radionice

Redatelji: Laura May Zurzolo i Kiera Regan 732-446-4770

rtc @ truetalentdance
konkurencija.com

truetalentdancecompetition.com

Konvencija

Razredi: AUD, CP, COND, C, H, A


Protresite zemlju

Direktor: Lissette Lucas

305-582-7877

info@shaketheground.com

shaketheground.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, I, J, M, MT, O, P, T dobne podjele: Sitni treslači (5-8), Primarni treslači (9-11), Junior treslači (12-14), Senior Shakers (15-17), Pre-Professional (18+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: 27. lipnja, Orlando, FL Predavanje klasa Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: C, F, H, J, M, MT, T Popularni instruktori: Cristti, Rory Freeman, Duncan Cooper, Carlos Garland, Aaron Tolson, Brooke Wendle


Puki talent

Redatelji: Alex Erikson i Kevin Eybergen 914-633-9333

info@sheertalentltd.com

sheertalentltd.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, P, T, SPEC dobne podjele: Mala čuda (8 i manje), Junior (9-10), Pre-Tinejdžeri (11-12), Tinejdžeri (13-15), stariji (16-21), odrasli (22+), poluprofesionalni (18+) Podjele veličina grupe: solo, duo / trio, mala grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 3. srpnja, Las Vegas, NV Predavanja su nudila neovisne prijave

Konvencija

Predavanja: A, B, C, H, J, L, M, MT, P, T, TO, VAR, V Popularni instruktori: Neil Schwartz, Daniel Catanach, Charmaine Hunter, Amar Ramasar, Jared Jenkins, Rory Freeman Performance Opps stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Showbiz nacionalni talent

Redatelji: Justin Mise, Alex Blitstein i Carlos Vigil

972-681-7177

info@showbiztalent.com

showbiztalent.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SC, SPEC dobne podjele: Mini (5 i manje), sitni (6-7 ), Pre-Junior (8-9), Junior (10-11), Pre-Teen (12), Tinejdžeri (13-14), Pre-Senior (15-16), Senior (17-19), Odrasli ( 20+) Podjele za grupu: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 23. do 28. lipnja, Daytona Beach, FL od 1. do 5. srpnja, Ft. Vrijedno, TX 8-12. Srpnja, Anaheim, CA 16-20. Srpnja, Wilmington, NC Predavanje klasa Neovisni unosi Performanse Opps


Showstopper

Redateljica: Debbie Roberts

843-357-7496

information@goshowstopper.com

goshowstopper.com

Natjecanje

Konvencija


Sofisticirane produkcije

Redateljica: Melissa R. Tessier

413-568-4815

info@sophisticatedproductions.com

sofisticirane produkcije.com

Natjecanje

Dobne podjele: Junior & Senior Levels: 4-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-15, 16-18, 19-24, 25+ 2018 Državljani: Wildwood, NJ Performance Opps Stipendije Dostupne podjele odjeljenja : Sposobnost


Nagrade Spirit of Dance i SDA Class Experience

Redatelji: Kim Ahern i Wanda Cunningham 617-943-7600

director@spiritofdanceawards.com

spiritofdanceawards.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC Dobne podjele: Početnici, rekreativci i natjecatelji: Mini (6 i manje), osnovni (7- 9), Juniorke (10-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-18), Mladi odrasli (19-22), Odrasli (23+), Pro-Am Grupne podjele: solo, duo / trio , mala grupa, velika grupa, linija, proizvodnja 2018. Državljani: 17. do 22. srpnja, Hyannis, Cape Cod, MA, 2. mjesto TBA klase Ponuđeni neovisni unosi

Konvencija

Razredi: B, C, F, H, J, L, MT, T Popularni instruktori: Jasmine Mason, Buddy Casimano, Eddie Bennett, Ellenore Scott, Joshua Allen, stipendije Ashle Dawson


Događaji u središtu pozornosti

Redateljica: Michelle Kresge

208-939-8015

tonya@spotlightevents.com

spotlightevents.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V dobne podjele: Dragulji za početnike i budući dragulji (rekreativni): 8 i manje, 9-11, 12 -14, 15-19 Natjecateljski: Petite (8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-14), Seniori (15-19), Odrasli (20+) Podjele u veličini grupe: solo, duo / trio , mala grupa, velika grupa, linija, proizvodnja 2018. Državljani: 29. lipnja - 5. srpnja, San Diego, CA od 1. do 7. srpnja, Wisconsin Dells, WI od 9. do 14. srpnja, uz more ili ponuđeni tečajevi Neovisni unosi


Produkcije prve faze

Redatelj: Greg Massay

405-573-7733

director@stageonedance.com

stageonedance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, PH, P Dobne podjele: Petite (8 i manje), Junior (9-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16 -19), odrasle (20+) podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 18. lipnja, Branson, MO

Konvencija

Predavanja: C, H, N, T, TO, TECH Popularni instruktori: Caroline Lewis-Jones, Channing Cooke, Sky Massay-Cook, Barry Youngblood Performance Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Produkcije zvjezdanih talenata

Redateljica: Jennifer Armstrong Daniels 336-905-8821

info@startalentproductions.com

startalentproductions.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T Dobne podjele: rekreativne, srednje i natjecateljske: Mini (4-6), sitni (7-9) , Juniorke (10-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-19), Odrasli (20+) Podjele veličina grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: srpanj 19, Virginia Beach, VA Ponuđena nastava


Nacionalno natjecanje talenata Starbound

609-693-0563

sandra@starbound.net

starbound.net

Natjecanje

Dobne podjele: Srednja, natjecateljska i elitna (sve dobne skupine) Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Foxwoods, CT San Antonio, TX Chicago, IL Atlantic City, NJ Lake Tahoe, NV Orlando, FL Predavanja klasa Neovisni radovi Stipendije dostupne Podjela odjeljenja: Sposobnost


Natjecanje talenata zvijezda

Redatelji: Gary Pate & Grace Wakefield 301-870-9550

noelle@starpowertalent.com

starpowertalent.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H,
I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V, SPEC dobne podjele: početnici, srednji i napredni: mini
(8 i manje), Juniori (9-11), Tinejdžeri (12-14), Seniori (15-19) Napredni: Odrasli (20+) Podjele veličine grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija , produkcija 2018 Državljani: Uncasville, CT
Las Vegas, NV Ocean City, MD Orlando, FL Branson, MO
Atlantic City, NJ Myrtle Beach, SC Ponuđena nastava
Neovisni unosi


Natjecanje izvedbenih umjetnosti StarQuest

Redatelj: Steve Wappel

919-363-2900

concierge@starquestdance.com

starquestdance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V dobne podjele: Nova (rekreativna), klasična (srednja), odabir (napredna): mala (8 & pod, ispod),
Junior (9-11), tinejdžeri (12-14), seniori (15-19), odrasli (20+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 19. lipnja -24, Svjetska finala, Galveston, TX 3-8. Srpnja, Svjetska finala, Sandusky, OH 17.-22. Srpnja, Svjetska finala, Virginia Beach, VA


Starz plesna natjecanja

Redateljica: Linda Payne

888-978-5218

starzdance
natjecanja@yahoo.com

starzdancecompetitions.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T Dobne podjele: Početnici, Srednji, Napredni: Petite (8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-14), seniori (15-18), odrasli (19+) Podjele veličine grupe: solo, duo / trio, mala grupa,
velika grupa, linija, proizvodnja Neovisni unosi


Step Up 2 Ples

Redateljica: Carol Wallace

781-231-0211

carol@stepup2dance.com

stepup2dance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Dobne podjele: Početnici, Natjecatelji, Naprednici i Pro-Am: 5-6, 7 -8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16, 17-18, 19-24, 25-40, Podjele za starije grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: 29. lipnja - 1. srpnja, Phoenix, AZ od 6. do 9. srpnja, Manchester, NH od 17. do 20. srpnja, Atlantic City, NJ Predavanje klasa Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: A, AUD, C, J,
MT, T Performance Opps stipendije Dostupni razredi odjeljenja: Sposobnost


STUDIO UŽIVO!

Redateljica: Tiffiny Robinson-Smith 614-898-1000

tsmith@americheer.com

studiolivedance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T dobne podjele: Mini (3-7), sitni (8-10), juniori (11-12) , Tinejdžeri (13-15), stariji (16-19), odrasli (20+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija Dostupne stipendije za samostalne radove Dostupne stipendije


Talent On Parade

Redatelji: Kimberly i Eric McCluer 316-522-4836

office@talentonparade.com

talentonparade.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, CHE, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, SC, T, V, SPEC Dobne podjele: Automatski konkurentno: 6 i manje, 20+ novaka , Srednji i natjecateljski: sve dobi od 7 do 19 godina Podjele za veličinu grupe: solo, dvojac / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 12. lipnja, San Antonio, TX 26. lipnja, St. Louis, MO 5. srpnja , Kansas City, KS Predavanja su nudila neovisne prijave

Konvencija

Razredi: A, AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PC, T, TO, TECH, VAR, V Popularni instruktori: John Michael Fowler, Don Mirault, Joey Doucette, Dostupne razredne podjele stipendija Helene Phillips, Robin Dawn, Val Manchin: Sposobnost


Baci plesni izazov

Redateljica: Adrienne Kellett

732-861-6482

sales@throwdowndance.com

throwdowndancechallenge.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V dobne podjele: Mini (5-7), Petite (8-9), Junior (10- 12), Teen (13-15), Sr. Teen (16-19) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: srpanj 2018, Atlantic City, NJ Predavani neovisni tečajevi Radovi Dostupne stipendije Podjele razreda: dob


Natjecanje plesa Thunderstruck

Redateljica: Tiffany Nagel

702-838-6878

info@thunderstruckdance.com

thunderstruckdance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Dobne podjele: Buduća zvijezda i Sjajna zvijezda: Sitna (8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri ( 12-14), Senior (15-19) Rock Star: Tinejdžeri (12-14), Senior (15-19) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: srpanj 11-15, Las Vegas, NV Predavanje neovisnih predavanja


Turneja Transcend

Redatelji: Carlye Flieder i Elina Gordienko 844-683-6483

info@transcendtour.com

transcendtour.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, I, J, L, MT, O, T dobne podjele: Mini (8-10), Junior (11-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-19), Pro (17+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija

Konvencija

Predavanja: AUD, CP, C, H, J, MT, TO, SPEC Popularni instruktori: Alan Salazar, Nika Kljun, Eden Shabtai, Sabrina Phillip, Ashley Everett, Hamilton Evans Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: Sposobnost

Tremaine Dance Conventions Inc.

Redatelj: Joe Tremaine

800-832-2050

konvencije @ tremaine
dance.com

tremainedance.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, MT, O, T dobne podjele: Junior (6-10), Tinejdžeri (11-13), Seniori (14+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mali grupa, linija, produkcija 2018 Državljani: 6. srpnja, Orlando, FL Predavanje klasa Neovisni unosi

Konvencija

Razredi: AUD, B, COND, C, F, H, J, L, MT, PC, PA, T, TO, TECH Popularni instruktori: Laurie Johnson, Joe Tremaine, Keri LaGrand, Derrick Schrader, Meghan Sanett, Marty Dew Performance Opps stipendije dostupne odjeljenja razreda: dob


Konvencija o plesu s trostrukom prijetnjom

Redatelj: Darryl Hodgins

888-414-3332

info@triplethreatdance.com

triplethreatdance.com

Konvencija

Predavanja: AUD, CP, C, F, H, J, L, M, MT, T, TO, TECH Popularni instruktori: Tyce Diorio, Luther Brown, Lisa La Touche, Jillian Meyers, Megan Lawson Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: Sposobnost


Istinski talent

Redatelji: Laura May Zurzolo i Kiera Regan

732-446-4770

info @ truetalentdance
konkurencija.com

truetalentdancecompetition.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, PH, P, SC, T, V, SPEC Dobne podjele: Početnici i natjecatelji: Mali (3-6) (7-8), Juniori (9-10) (11-12), Tinejdžeri (13-14) (15-16), Seniori (17-18) (19-20), Odrasli (21+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio , mala grupa, velika grupa, produkcija 2018. Državljani: Dostupne stipendije za nastavu u klasi Lake Lake Harmony, PA


Turn It Around Tour, LLC

Redatelji: Frank Kosik i Liz Catterlin 330-858-4719

info@turnitaroundtour.com

turnitaroundtour.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V, SPEC dobne podjele: Premier (početak) i Star (srednji / napredni): Mini (8 i manje), Pre -Junior (9-10), Junior (11-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16-19) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, produkcija 2018 Državljani: OH klase Ponuđeni neovisni unosi

Konvencija

Razredi: AC, C, F, H, J,
L, MT, T Popularni instruktori: Jennifer Black, Frank Kosik, Tara Iacobucci, Michael Paternostro, Jamie Torcellini, Mark Santillano Stipendije Dostupne podjele odjeljenja: Sposobnost


Turn It Up Dance Challenge

Redateljica: Melissa Burns

617-283-8811

info@turnitupdance.com

turnitupdance.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V dobne podjele: Mini (8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-14), Sr . Tinejdžeri (15-18), odrasli (19-30), odrasli + (30+) Podjele veličine grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Ljeto 2018, Hyannis, MA Long Branch , NJ Ocean City, dr. Sc

Konvencija

Predavanja: AUD, B, C, F, H, J, L, MT, T, TECH Popularni instruktori: Tara Jean Popowich, Alex Wong, Thayne Jasperson, Comfort Fedoke, Danielle Sten, Lance Guillermo Performance Opps Stipendije Dostupne podjele razreda: Sposobnost


Univerzalna plesna udruga

Redateljica: Katie Anway

800-DANCEUDA

danceuda@varsity.com

uda.varsity.com

Natjecanje

Kategorije: CHE, DT, H, J, L dobne podjele: Sitne (6 i manje), Mini (7-9), Omladina (10-12), Juniorke (13-15), Seniori (16-18), Otvoreno (14+), Junior High, Junior Varsity, Varsity, Collegiate Group Veličina odjeljenja: solo, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 2. veljače, Orlando, FL


Američko međunarodno baletno natjecanje

Redateljica: Mona Nicholas

601-355-9853

mnicholas@usaibc.com

usaibc.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, P dobne podjele: Junior Division (14-18), Senior Division (19-28) Division Division Group: solo, duo / trio 2018 Državljani: 10.-23. Lipnja, Jackson, MS klase Ponuđeni neovisni unosi

Konvencija

Razredi: B, C, M, PA, P,
T, VAR, V Popularni instruktori: Carlos Dos Santos, Petrusjka Broholm, Zhanna Dubrovskya, Charles Askegard, Fabrice Herrault, Svetlana Osiyeva
Dostupne stipendije za izvedbu Opps Dostupni razredi odjeljenja: sposobnost


Konvencija o brzom plesu

Redatelji: Eve Mason i Cory Jones 818-416-1161

info @ velocitydance
konvencija.com

velocitydanceconvention.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, L, MT, O, T dobne podjele: Mini (5-8), juniori (9-12), tinejdžeri (13-15), seniori (16-18) Podjele za veličinu grupe : solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 14. srpnja, Las Vegas, NV Ponuđena nastava

Konvencija

Predavanja: AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, MT, T, TO, TECH Popularni instruktori: Mark Goodman, Kyle Hanagami, Shannon Mather, Melissa Sandvig, Dee Caspary, Ade Obayomi Performance Opps stipendije Dostupne podjele razreda: dob


Plesna eksplozija zapadne obale

Redatelji: John Crutchman i Alan Sherfield 702-368-6228

robinwcde@me.com

westcoastdanceexplosion.com

Natjecanje

Kategorije: B, C, H, J, MT, O, T dobne podjele: Mini (6-9), Junior (10-12), Tinejdžeri (13-15), Seniori (16+) Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: 2. srpnja, Orlando, FL Ponuđena nastava

Konvencija

Predavanja: AUD, B, C, F, H, J, L, MT, PA, T, TO, TECH Popularni instruktori: Scott Myrick, John Crutchman, Will Johnston, Kim Wolfe, Elizabeth Parkinson, Tre Holloway Performance Opps stipendije Dostupna klasa Podjele: Dob


WILD Dance Intensive

Redatelji: Gary Pate, Lindsey Pleasants i Casey Azuogu 937-376-7777

info@wildaboutdance.com

wildaboutdance.com

Konvencija

Razredi: B, C, H, J, T Popularni instruktori: Ade Obayomi, Theresa Stone, Casey Askew, Jill Wollins, Marinda Davis, Frankie Zulferino Stipendije za izvedbene performanse Dostupne podjele razreda: dob

Svjetsko prvenstvo izvedbenih umjetnosti

Redatelj: Kylee Odom

323-828-1238

nationaldancedirector@wcopa.com

wcopa.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, V, SPEC dobne podjele: 5-7, 8-10, 11-12, 13-15, 16-17, 18-24, 25-29, 30+ Podjele za veličinu grupe: solo, duo / trio, mala grupa, velika grupa, linija, produkcija 2018. Državljani: Long Beach, CA Predavani tečajevi Nezavisni unosi

Konvencija

Razredi: AC, AUD, B, CP, COND, C, DT, E, F, H, J, L, M, MT, N, PC, P, T Popularni instruktori: holivudski i Broadway instruktori
Performanse Opps
Dostupne stipendije Razredi za odjeljenje: dob


Svjetski plesni izbor

Redatelji: Chrystan Sheatzley i Jill Wolins

240-412-1804

worlddancepageant@yahoo.com

worlddancepageant.com

Natjecanje

Kategorije: A, B, C, H, J, L, MT, O, P, T dobne podjele: Petite (8 i manje), Junior (9-11), Tinejdžeri (12-14), Seniori (15-19 ) Podjele za veličinu grupe: samostalno 2018. Državljani: Meadowlands, NJ Neovisni unosi Učinak Opps stipendije Dostupne podjele odjeljenja: Dob


Velika nagrada mladih Amerike

Redatelj: Blair Hartley

646-791-9500

info@yagp.org

Natjecanje